| 27110012 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu care din meseriile : meteorolog si detectiv sunt mai avantajoase si de ce? 1:Cat ar fi salariul pentru meteorolog si pentru detectiv? 2:Unde ar trebui sa merg la liceu si ce facultate sa urmez? 3big grine unde m-as putea documenta referitor la cele doua meserii? DAU FUNDA! AM NEVOIE DE CAT MAI MULTE RASPUNSURI IAR CEL MAI BUN PRIMESTE FundaVOT .......GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Detectiv-facultate de drept apoi curs detectivi.http://adevarul.ro/......index.html

1 răspuns:
| Anonymous999 a răspuns:

Poti cauta pe net, detectiv e mult mai avantajos din punct de vedere al banilor dar si riscul e mare.