| Iusty15 a întrebat:

caut un coleg/colega din Iasi interesat de o cariera militara care sa imi fie coechipier in tabara MAPN.
Cerinte:
-respectivul/respectiva trebuie sa fie la liceu(doar clasa aIX-a, aX-a sau a XI-a
Sa aiba ceva aptitudini sportive(nu cer un sportiv de performanta dar nici nu vreau un coleg care sa gafaie dupa ce urca 3 scari)pentru detalii ma puteti contacta aici prin mesaj sau pe fb Foca Iustin

3 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Da nu ta gasesc pe fb.

| Iusty15 explică (pentru apokalipse96):

Https://m.facebook.com/? _rdr#!/profile.php?id=100004230030589

| apokalipse96 a răspuns (pentru Iusty15):

GAta ba, da cand e tabara?
si cat trebuie platit?