| Aly28 a întrebat:

Buna TPUhappyCE bluza merge asortata cu o pereche de jeansi skinny negri? vreau pentru o tinuta de seara, cu accesorii si geanta/pantofi funda+voturi

Răspuns Câştigător
| Zoxxx a răspuns:

Saluuuutbatting eyelashes
Ce zici de o bluza lasata pe umar cu o gentuta mica in ton cu nuanta pantofilor si ca accesorii un lantisor mai lungut si mai multe bratari de diferite dimensiuni? big grin

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

In general blugul este pentru toata ziua, mai putin pentru o iesire seara la un party, as opta pentru alti pantaloni mai eleganti poti alege tot partea skinny daca iti plac acest stil, dar nu jeansi. La negru merge orice culoare, pe care o poti accesoriza cu ceva ce iese in evidenta, un lant mai lungut, o curea, o gentuta plic, cercei etc...

| isis5001 a răspuns:

Niste pantofi cu talpa sau toc de pluta sau niste pantofi albi sau bej, in niciun caz negrii din nou, o camasa rosie/ alba/ bej, etc, o bratara si niste cercei de argint, o geanta de culoarea pantofilor sau daca nu ai pune neagra dar leaga-i o esarfa de culoarea bluzei pentru a o scoate din monotonie, poate o curea draguta lata in talie, lata dar simpla sa nu accesorizezi prea tare tinuta. Si opteaza pentru o geanta micuta nu din aceea enorma de mers la piata.

| Isabellaღ a răspuns:

O camasa alba ar merge cel mai bine si sa fie cat mai personalizata.Ca accesorii poti sa porti un lantisor din argint, o bratara mare la fel, sau daca nu ai mai multe si mai mici tot din argint.Pantofi cu toc negri si o geanta care sa se asorteze cu pantofii.E o tinuta super. Sper sa iti placa!happy

| AllysaDeea a răspuns:

Pai eu cred ca merge o bluza mulata nu foarte lunga de o culoare pala si un plic negru simplu pentru ca am citit ca vrei si niste accesorii asa ca ar fi bine sa lasi accesoriile sa iasa in evidenta (niste bratari mari si colorate sunt la moda sezonul asta + niste cercei mici eventual mov sau albastri ) si pantofi cred ca ar trebui sa fie cu platforma de aceeasi culoare cu bluza love struck fundita

| papusikatha a răspuns:

Tinand cont de faptul ca negru este non-culoare, poate fi asortat cu orice, daca sunt conici ii poti asorta cu bluze putin largute fara un umar, pantofi cu toc sau talpa ortopedica!

| PetreConstanta a răspuns:

Tinuta de seara cu jeansi

| zmeurica90 a răspuns:

O bluza alba, subtire si larga cu un imprimeu pe ea.

| AndiNyctophilia a răspuns:

Cu jeansii negri merg foarte bine topurile rozhappy

Răspuns utilizator avertizat
| LaraDot a răspuns:

Pai o bluza cu o chestie haioasa si o camasa peste sau o vesta... daca vrei mai funny... daca nu poti sa iti pui o bluza IN CAROURI SAU O CAMASA. Bafta big grin fundita?

| Teonna99 a răspuns:

Pai poti sa iei o bluza decoltata dar nu pera tare, sau un tricou alb cu o fata pe el mai lung. sper ca te-am ajutat :*