| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Daca imi promovez pagina de facebook, cam ce ar trebui sa inteplinesc, sau daca nu aduc un nr de likes trebuie sa platesc ceva? Funda celui mai explicit si concret raspuns!

10 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Mai nou din pacate trebuie sa platesti cu cardul, la 5000 de useri reclama e undeva la 25euro. Vezi pagina de help a facebook-ului

| BeiiBiiiyoo explică (pentru GutuvanMorgan):

Adica... ce fac?
Ptr ca am dat pe sponsorizare si nu a aparut nimic! Cred ca nu mi.a primit.o ca nu am adus o suta nu stiu cate likes pe zi!

| GutuvanMorgan a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Incearca sa atragi lume prin...concursuri si share, da-le un breloc, un telefon, credit, ceva, sa-ti intre cat mai multi

| BeiiBiiiyoo explică (pentru GutuvanMorgan):

Asa o sa fac happy Oricum chiar imi doresc sa-mi cresc pagina! happy

| GabrielLambert a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Te pot ajuta si eu cu un like. Lasa link-ul paginii.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru GabrielLambert):

Https://www.facebook.com/pages/Viitorul-de-azi/293968340669484?ref=hl
Pagina nu este cine stie ce dar chiar imi doresc sa o cresc desii in ultima perioada am fost ocupata si nu am avut timp de ea! :(

| GabrielLambert a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Ok. Am dat like. Super este pagina happy tine-o tot asa big grin

| BeiiBiiiyoo explică (pentru GabrielLambert):

Mercii

| Azurry a răspuns:

Da, trebuie să plătești.

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Poti folosi http://bit.ly/12U8xJt este un site de tip social exchange simplu de utilizate tot ce trebuie sa faci este sa aduni coinsuri si sa le folosesti pe pagina ta.