| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

daca intru la politia de frontiera in Oradea si termin ma trimit ei in alt judet sau vin inapoi in judetul in care am domiciliu?

Răspuns Câştigător
| Aube a răspuns:

Te trimit intr-un judet d frontiera unde este nevoie de personal. Daca tu esti din Galati si la Giurgiulesti au nevoie de personal, norocul (sau ghinionul happy ) tau. Dar daca tu esti din Timisoara si au nevoie de personal la Stânca, acolo mergi. Nu ajungi acasa daca nu esti dintr-un judet de granita.

| Bbbbbbbbbgfddd explică (pentru Aube):

Sunt dintr-un judet cu granita

| Aube a răspuns (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

Daca tragi tare la note, poti sa-ti alegi postul unde sa mergi. Succes la scoala!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ce sa cauți la tine în județ dacă nu ai vama?

| Ionut231312 a răspuns:

Dupa ce vei termina, in functie de medie vei fi repartizat, desigur intr-un judet care are si frontiera happy