| Yhugato a întrebat:

dau Funda + vot + multumesc! Deci daca vreau sa ma duc la un liceu militar gen Campu Lung Moldovenesc (, abia am intrat in clasa a 8a dar vreau sa ma decid din timp) conteaza doar notele de la probele liceului adica cea de matematica, sport si psihologica? sau conteaza si nota de la testarea nationala?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Conteaza si nota de la testarea nationala.
Daca media dintre examenul la romana si cel de la matematica nu este minim 7, nu intri chiar daca ai luat tu proba sportiva si cu 10.
Bafta!