| Bogdan8102 a întrebat:

De ce multi nu il plac pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pt ca face multi bani si altii nu pot

| Bogdan8102 explică (pentru mgtow):

Cam asta era si parerea mea... Va multumesc si celorlalti pentru raspunsuri happy

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E respingator si plin de el. Unele melodii mai recente recunosc ca imi mai plac si mie cand mi s-a intamplat sa le aud.

| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca la început era un băiețaș cu melodii mediocre după care erau disperate toate copilitele. Acum am văzut ca s-a schimbat. Și mie au început sa îmi placa melodiile lui, astea mai recente.

| Freya1 a răspuns:

Poate pentru ca este razgaiat, increzut, narcisist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un taran cu figuri de statele unite. Cand am fost la Miami l-am vazut pe taran din departare. Intra intr-un hotel. Era cativa paparazzi si niste disperate care vroiau autografe si poze cu el. Ce zbierau fetele alea, parca erau la un show de streptess. Dar s-a dovedit ca el da autografe numai cand ii solicita impresarii. In acea zi tare antipatic, mergea precum un curcan, nu baga pe nimeni in seama si si-a pus bodyguarzii sa indeparteze fanele disperate si paparazzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pe scurt lui Justin Bieber pantofii cu toc ii mai lipsesc din picioare. In rest are toate calitatile de femeie.

| GabrielGL a răspuns:

Pentru ca la multi nu ii plac de florin salam, motive si motive

| LoredanaS19 a răspuns:

Din cauza invidiei,chiar daca multi nu vor sa recunoasca asta,invidia este cea care isi are rolul aici,si mai sunt unii care doar spun ca nu il plac doar ca sa dea bine pe langa ceilalti, pentru ca nu canta melodii,, porcoase", nu se cearta cu nimeni, si nu vad alt motiv pentru care oamenii sa nu il placa, in afara de rautatea omeneasca care se extinde pe zi ce trece happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoredanaS19):

Ce invidie, dragă? Imi spui si mie cati ani ai? 15 cumva? Cam toate fanele lui sunt adolsescente disperate JB. Tu te-ai uitat la el cum arata? Daca spun papagal, jignesc papagalul. Iar in tatuaje se intrece cu Alex Velea.

| SupremeKing2017 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mane ai un like de la mine daca mergea sa-ti dau funda la comentariu era ceva laughing Pustiul ala chiar e un cocalar in toata regula si exact cum ai spus si tu doar adolescentele disperate dupa el il considera un tip grozav, cat despre tine Maria ai face bine sa mai cauti detalii despre el, unele fete ca tine in special ca tine considerati acest gay un fel de gigolo.

| LoredanaS19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma faci sa rad happy Am spus eu undeva ca sunt fan Justin Bieber? Am spus din propriile experiente caci cunosc multe persoane care chiar sunt invidioase pe el. Am 19 ani, multumesc de intrebare, chiar nu inteleg de ce te-a suparat raspunsul meu, fiecare isi exprima parerea, nu am nimic cu nimeni, tot ceea ce stiu este ca e pacat sa judeci.Cineva e sus si vede! Nu uita astahappy toate cele bune happy

| LoredanaS19 a răspuns (pentru SupremeKing2017):

Scuza-ma dar nici macar nu prea stiu multe despre el laughing doar ca cunosc multe persoane care au invidie pe el, eu nu prea sunt cu,, celebritatile",
Cum i-am spus si celuilalt, cineva este sus si vede! Vede pe toata lumea, pe cei care judeca si pe cei care invidiaza.Asta nu inseamna ca sunt fan, mai ales ca nici macar nu prea stiu cum arata happy toate cele bune happy