| catadulceatza34 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Eu sincer il plac.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

mi-e indiferent

| AtateaConditii a răspuns:

Nu il ador, nu il urasc dar nici nu il plac. Mi-e indiferent, am auzit multe despre el si nu stiu daca e adevarat dar niciodata nu m-am interesat, are voce draguta.

| adutzwtaw98 a răspuns:

Nu pentru ca e gaywinking

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu tuturor ne place Justin Bieber, mie nu îmi place.
O zi bună să ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Almássy a răspuns:

Nu imi place.
1.se drogheaza si mama lui a venit la TV sa se planga ca nu poate fii salvat.
2.a pus pe un site de socializare o poza cu fundul lui alaturi de o expresie ciudata.
3.a parasit-o pe selena gomez si acum iese cu una neagra(fara sup0)
4.se spune ca este gay
5.nu este cel mai bun cantaret

| DeKoniec a răspuns:

Nu, nu imi place. Succes!

| LorenaAnca a răspuns:

Sincer nu il ador, dar nici nu il urasc. Imi place vocea lui. Oricum am auzit multe despre el si chiar nu ma intereseaza daca e adevarat. In plus, fiecare cu parerea lui!

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Nu,a recunoscut ca ii gay, se drogheaza, are o voce de fetita.O zi rea sa ai.

| aquarising a răspuns:

Nu, nu imi place. happy

Pa, pa.

P.S. Parerea mea

| InTell a răspuns:

Da,imi place...este unicbig grin
Pa, pa.

| alinagyo a răspuns:

Nu,e penibilwinking

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

Deloc, pentru că e gay și se mai și droghează.