| andreutza0 a întrebat:

Buna TPU deci..am 13 ani si imi doresc foarte mult sa devin actrita sa ma lansez in disney cum as putea face asta stiti vreun site care as putea sa ma inscriu pentru un casting sau ceva de genu imi doresc enorm asta deci ce as putea face multumesc anticipat nu accept raspunsurile jignitoare

Răspuns Câştigător
| danielarimnea a răspuns:

Nu-i baga inseama ei nu stiu ce e ala ati urma visul eu am o ruda care ''lucreaza'' pentru Dan Negru si e foarte buna! Eu pe viitor vreau sa dau la aceeasi facultate care a dat si ea universitatea nationala si teatrala I.L.Caragiale sectia artele spectacolului si inca il mai am am o prietena in Bucuresti Georgiana care canta extraordinar si a mers pe la concursuri pana a observato cineva si a aparut la emisiuni si a intrat chiar si in pariu cu viata ea de fapt avea de dinainte propriul ei CD dar odata cu ''lala band'' sia indeplinit visul de a fi un fel de model pentru oameni si totusi actrita poti deveni dar e cam greu sa ajungi in strainatate cunoscut deci ramai in Romania : ''Țara tuturor posibilitatilor'' laughing Bafta!

2 răspunsuri:
| asdaf a răspuns:

Suna-l pe mickeywinking

| ANDREIAd a răspuns:

Si eu aveam visul asta la 13 ani. si acum am 18 si pana la varsta asta am avut multe vise si acum am altul pe care sper sa-l duc pana la capatlaughing. eu iti doresc succes daca vrei sa devi actrita dar inca nu visa