| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU..., imi doresc foarte mult sa devin actrica am 14 ani si vreau sa ma puc de scl de actori...:dce as putea face mai departe sa devin actrita?

4 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Acum cu atatea aparate digitale, video cred ca m-as filma non stop si m-as studia pe calculator daca am interpretat rolul propus. As ruga pe cunoscuti, prieteni sa-si dea cu parerea.

| VampireGurl a răspuns:

Si eu imi doresc. :] dar nujiu. probabil trebuie sa mergi la cursuri si sa ai atuuri,. sa canti dansezi. sa poti citi la prima vedere ft bine un text. si trbe sa te duci la un casting. contact me pe e : vampire.gurl_dz

| MeGusta a răspuns:

Sa inveti sa apesi mai bine tastele alea nenorocite O.o.