| Aliceee98 a întrebat:

Hey TPU..Eu imi doresc de mica sa devin actrita,eu zic ca am talent actoricesc si chiar as fii foarte buna la asta! De mult imi doresc acest lucru, de unde as putea incepe si cum?
Funda pentru cel mai bun raspuns:*

4 răspunsuri:
| CichasEmo a răspuns:

Pentru inceput intereseaza-te de meseria asta.Fa o scoala de actorie.Inscriete la un cerc de teatru.Participa la castinguri.Si angajeaza-te la un teatru.Succes!

| Craftt a răspuns:

Astea-s doar vise.

| crisspups a răspuns:

Incearca sa participi la diferite concursuri(de poezie, teatru), inscriete la vreun cerc de teatru.

| agatti a răspuns:

Cel mai bun inceput pentru actorie este lectura. Cei mai mari actori au si o cultura generala fantastica. Daca stai bine la acest capitol, poti face si ceilalti pasi: concursuri, cercuri, vizionari... Succes!