| anonim_4396 a întrebat:

Deci as vrea sa ma ajutati sa aleg pe ce profil sa merg la liceu...
Deci, materiile care imi plac sunt:
-matematica(si algebra si geometrie dar mai putin geometria.desi ma descurc destul de bine)
- imi mai place literatura(ador sa citesc)
Si. normal ca sunt si materii la care nu ma descurc:
-chimie(ma descurc putin, dar ff putin)
-fizica(sunt varza la fizica)
-sunt avansata franceza dar stiu mai multa engleza.desi nici engleza nu o stiu prea bine...deci va dati seama ca e dezastru cu mine la limbile straine :d )

De celelalte materii nu ma plang dar nici nu imi plac ff mult.desi la celelalte notele sunt doar de 9 si 10

Răspuns Câştigător
| Alice_Statie_1994 a răspuns:

Nici eu nu sunt innebunita dupa fizica, chimie si totusi sunt la mate-info bilingv, unde am 4 ore de fizica si 2 chimie si 6 de engleza. Daca te duci la filologie, ai vreo 5 ore de romana, 3-4 engleza si franceza.Ai si mate, chimie, fizica doar pana in clasa a 11-a, cand vei avea o alta materie ce le va intruni pe toate cele 3, dar ceva simplu.

1 răspuns:
| Remus13 a răspuns:

Romana-istorie