| anonim_4396 a întrebat:

ElectroGazSudor(Montator),Ce parere aveti despre acesta meserie, ce avantaje are si dezavantaje?
Se fac bani buni sau e o meserie rau platit in ziua de astazi?
Multumesc Anicipat!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Meseria de sudor este foarte cautata, iar sudorii buni sunt foarte bine platiti.

| readdevil a răspuns:

Nu am auzit in viata mea. profil tehnic banuiesc. La fel ca mine. In numele a toti dumnezeii nu te duce la tehnic decat daca ai note de 234 in generala. Eu am avut note bune da tot pe tehnic m-am dus si sund a xi a si nu stiu ce sa fac. Si cu 30 de baieti in clasa. mai bine nu. E profil de liceu nu?