| Cippri a întrebat:

Buna TPU eu vreau sa ajung comisar sau subcomisar.
Asta e dorinta mea!
As vrea sa stiu ce ar trebui sa studiez sau ce cursuri sa urmez!

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Trebuie să faci liceu de filologie şi facultatea de drept.
Baftă!

| Cippri explică (pentru ReusxD):

Stii cumva ce legatura are academia de politie cu asta?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa faci Academia de Politie

Răspuns utilizator avertizat
| oAaaNaa a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci liceul de filologie si facultatea de drept.winking
Cred.

| boogbv a răspuns:

Trebuie sa faci liceul militar sau Academia de politie.

| Cippri explică (pentru boogbv):

Asta doar pentru cadrele militare nu? nu are nici o legatura cu politia

| boogbv a răspuns (pentru Cippri):

Ba sigur ca are, dar nu stiu sigur daca trebuie sa urmezi liceul militar pentru comisar, dar academia de politie sigur va trebui sa o faci.Intereseaza-te si pe alte site-uri. Apropo daca esti in clasa a 8-a inscrierile s-au facut deja anul acesta...