| BrookeSauce a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta o data, dar acum o voi detalia. Ce parere aveti despre meseria de coregraf? Avantaje si dezavantaje. Cat castiga un " incepator " in Romania? dar in strainatate? Imi place enorm sa dansez si sa fac diferite dansuri... din astea moderne, nu populare laughing Am fost inscrisa la un club de dans, dar din cauza unei note la scoala, am fost nevoita sa renunt. straight face Am facut acasa in timpul asta cateva coregrafii si am si invatat cateva.Cred ca din august voi relua acel club de dans. thinking Am doar 14 ani. Daca exersez credeti ca voi deveni buna pana sa ma inscriu la UNATC? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| deadwillow a răspuns:

Din moment ce asta iti place...eu zic ca nu ar trebui sa te intereseze profitul material.
De exemplu...decat sa faci o munca care iti aduce bani grei, dar nu iti face placere mai bine faci ce iti place cu adevarat si ce poti face din inima chiar daca buzunarele sunt goale.
Ai timp destul sa te perfectionezi si ai tot atata timp sa te razgandesti in ceea ce priveste viitorul si facultatea pe care vrei sa o urmezi.
Nu vorbesc din proprie experienta fiindca eu visez de cand ma stiu la medicina laughing