| anonim_4396 a întrebat:

imi doresc sa fiu faimos in America, asa, daca voi face video-uri pe social media in engleza, de exemplu: Vine, Youtube etc voi fi remercat de Americani?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Daca esti haios, carismatic si dedicat + stii detaliile tehnice si cum sa iti faci reclama buna, da.Trebuie totusi sa vii cu ceva nou si amuzant, interesant mereu.

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Daca scrii Americani, cu A mare, sigur ca da...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Content extrem de original;
Content aproape zilnic;
Multe cunostinte de seo sa te promovezi;
Sa fii haios si carismatic;
Multa rabdare si bani investiti;

Poate poate ai o mica sansa daca ai si noroc pe langa cele de mai sus.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Presupun că vrei să devii în special youtuber. Acum pe youtube crești foarte greu la abonații și nu e chiar atât de ușor să devii faimos peste noapte. Îți trebuie promovare și calitate destul de bună la videoclipuri, atlfel faci videoclipurile degeaba.

| johnnny123 a răspuns:

Sigur ca poti. Tot ce trebuie sa faci este sa fii mai bun decat ceilalti 1 miliard de utilizatori Youtube. Hai ca e simplu!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Îmi plac visurile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Visezi cu ochii deschisi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

America cu a mic si americani cu a mare... OMFG. Sigur ajungi faimos.