| anonim_4396 a întrebat:

daca vreau sa fiu faimos in America, ca si Cameron Dallas la 20 de ani, ce ar trebui sa fac? Daca ma duc in america apoi ma angajez si devin faimos pot demisiona si sa fiu celebru? Sau daca o sa fac video-uri in engleza voi fi remarcat de Americani? Vreau sa fiu ca si Cameron Dallas

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Pai stai asa.
Inainte de toate tu trebuie sa ajungi in America, iar asta e practic mai greu decat sa devii faimos.Ai nevoie de viza, de un loc de munca care sa-ti ofera viza plus cetatenia s.a.m.d.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Te crezi asa de atragator ca el? Ai vazut ce premiu a luat.