| TheDorothy a întrebat:

Imi poate spune cineva despre Facultatea de Medicina Oradea,as vrea sa aplic anul acesta la medicina generala.Ce parere aveti despre ea? Este buna? Deoarece nu mi-ar conveni sa stau degeaba, sa platesc si sa iau diploma.Este o facultate serioasa?

3 răspunsuri:
| aramnicolae a răspuns:

Sa fugi mancand pamantul de aceasta facultate.eu am fost acolo numa un semestru si m-am transferat urgent la cluj. e naspa

| TheDorothy explică (pentru aramnicolae):

De ce? Care a fost problema?

| aramnicolae a răspuns (pentru TheDorothy):

In primul rand profesorii sunt slabi si predau de pe net.In al doilea rand la aceasta facultate din acesxt oras bate vantul gen in anul 1 am fost numa 12