| Anna1223 a întrebat:

Anul acesta am picat la medicina in Timisoara, si sa nu raman un an pe dinafara, m-am inscris la facultatea de chimie, la buget. Insa nu stiu daca inainte de admiterea din 2014 de la medicina eu imi scot dosarul de la faculta unde is acuma, si intru la medicina la anul, va trebui sa platesc 1 an sau voi fi repartizata la cu taxa? Cei de la secretariat spun ca nu trebuie sa platesc nimic deoarece nu am terminat un intreg ciclu universitare. Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ai INFORMATII de la secretariat de ce mai ceri PARERI de la noi. E ca si cum venind de la doctor intrebi lumea pe strada cum sa tratezi o anumita afectiune.