| RaulHeciko a întrebat:

Imi puteti spune daca intru la economic Arad la liceu cu media 7.10? NU LA PROFESIONALA! big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nota nu este atât de mare.
Pa, pa.

| cooldreams a răspuns:

Nu, nu putem, pentru ca nu suntem prezicatori! De ce nu te uiti in brosura pe care ai primit-o sau cauti pe net media liceului? Nu uita, totusi, ca mediile difera de la an la an, asa ca nu emotiona daca media de anul trecut e mai mica decat 7.10!

| anonimul998877 a răspuns:

La 7 si 10 nici la profesionala nu ieilaughing)

| RaulHeciko explică (pentru anonimul998877):

Anu trecut o intrat unu cu 7.20 la Ghiba Birta laughing

| anonimul998877 a răspuns:

rolling on the floor))))))) Sper ca ai intrat la scoala la care vrei...Dar fii atent la liceu trebuie sa inveti mai mult.E spre binele tau

| baNutzZu a răspuns:

Nu inteleg de ce nu te uiti in brosura care ai primit-o. banuiesc ca ai primit brosuri cu oferte de la diferite la diferite licee. sau daca nu cauta pe google. medie admitere liceu economic Arad

| RaulHeciko explică (pentru baNutzZu):

Inca nu am primit nimic!