| OanaSiCamAtat a întrebat:

In afara de Scoala Populara De Arte Vespasian Lungu si Palatul Copiilor..mai stiti vreun loc in Braila unde sa pot face dans modern (street dance, hip-hop etc.)?
FUNDA! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Uite aici site-ul unuia dintre cluburi ( lil motion ) http://www.lildanceschool.ro/contact.htm. Este acolo la spitalul judetean, viziru 1. Trupa de dans a aparut si la romanii au talent, dar si la alte evenimente de genul acesta.

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu am o prietena care a fost pana acum la doua cluburi de hip-hop, deci se face, nu-ti pot da prea multe detalii, pentru ca nici eu nu prea stiu, dar mai intereseaza-te pe net.

| OanaSiCamAtat explică (pentru Mwha):

Faza e ca eu fac deja dans la Vespasian Lungu.dar coregrafii pe care ii am acum e posibil sa plece amandoi..si daca nu ramane macar unul din ei..astept sa vad cine preia clasa noastra si daca nu sunt multumita ma duc la Lil Motion... oricum am o verisoara care are in trupa o prietena...si pot vb cu ea daca e.
Dr la Palatul copiilor nu ma duc pentru ca am m-ai facut acolo alt fel de dans.si nu se face nimic. happy
multumesc oricum :*