| luiza71 a întrebat:

Buna tpu..in curand termin liceu si nu stiu la ce facultate sa dau..eu m-am gandit la ise, dar nu stiu la ce sectie....asi vrea de aseamenea si la cadastru si masuratori terestre la agronomie.ma puteti ajuta si pe mine cu pareri.care credeti voi ca e cea mai buna cei care va pricepeti.

2 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

De economisti e plin, eu daca as avea sansa ta, as da la cadastru, daca se pune odata la punct agricultura in Romania, si deja incepe sa se puna la punct dar va dura, vor avea nevoie de tine, sa nu uitam de cat de organizata era agricultura inainte de 89, asa trebuie sa fie dar depinde cine apuca la conducerea tarii laughing, eu as da la cadastru in orice caz

| sammiess a răspuns:

Politehnica - in regie distractie si apoi iesi inginera!