| luiza71 a întrebat:

imi puteti spune si mie ce parere aveti despre sectiunea masuratori terestre si cadastru de la facultatea de agricultura din craiova? credeti ca e o optiune buna pentru facultate si ca are o meserie de viitor?

1 răspuns:
| andreidraga a răspuns:

Daca ai ocazia sa faci acelasi lucru la Bucuresti - iti recomand. Sunt multi tineri din Craiova studenti in Bucuresti tocmai fiindca facultatea tine nivelul general mai sus ( si la studenti, si la profesori, si la materie ). Daca te pricepi - este o meserie de viitor ( adica poti sa iti gasesti un job bun ). Daca la terminarea facultatii vei simti ca esti nepregatita - nu este de viitor.