| raph2010 a întrebat:

La noul loc de munca, am fost fortat sa fac card de salariu, un visa electron la Unicredit Tiriac Bank, lucrati cumva cu aceasta banca? e buna de ceva? mi se par ca au niste comisioane exagerat de mari...sad si nu prea imi inspira incredere! astept pareribig grin

2 răspunsuri:
| kogi1983 a răspuns:

Asta e trebuie sa accepti asa fac unele firme. Nu prea au multe sucursale si vei fi nevoit sa scoti de la alte banci( alte comisioane)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti faci credite la Unicredit Tiriac Bank nu e nimic grav; iti iei doar salariul si atat!