| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Ma gandeam sa dau la Scoala De Jandarmi Falticeni si voiam sa aflu ce salariu primesc si ce grad primes.Merita sa fac scoala? Merita sa dau la scoala de politie campina?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Scoala De Jandarmi Falticeni ...Merita sa fac scoala? "

dacă nu ești in stare să faci altceva mai de "soi" e bună ș-aia. Nu trebuie carte multă!

| Ascl3pio5 a răspuns (pentru sierra1):

Aveam nevoie de raspunsul la intrebarea "Merita sa fac scoala?"
deoarece fiind o scoala, primesti un grad mai mic si voiam sa stiu pe ce posturi de poti angaja(patrula, paza etc)

| sierra1 a răspuns (pentru Ascl3pio5):

" Ascl3pio5: Aveam nevoie de raspunsul la intrebarea "Merita sa fac scoala?""

ți-am scris dar pare că nu ințelegi : "e bună ș-aia"

| Ascl3pio5 a răspuns (pentru sierra1):

Bun si ce *** sunt cu arogantele astea? Eu ti-am spus frumos imi raspunzi si tu mie frumos

| sierra1 a răspuns (pentru Ascl3pio5):

ți-am răspuns foarte frumos: dacă nu ești in stare să faci altceva fă-o

cu plăcere

| ReddY25 a răspuns:

Daca o faci pentru bani atunci nu te mai duce

| Ascl3pio5 a răspuns (pentru ReddY25):

Nu o fac pentru bani.O fac pentru ca imi place foarte mult meseria

| sierra1 a răspuns (pentru Ascl3pio5):

Rili? te duci așa, dezinteresat, din patriotism?