| Viitorulapropiat a întrebat:

Buna TPU... ma gandesc intens la viitorul meu,ce sa fac,spre ce job sa ma indrept.Mi-ar placea sa ma bag in armata, imi da un sentiment de bucurie, e acel ceva din stomac,mi-ar placea sa pot sa merg in diferite misiuni si stiu ca nu e la fel ca in filme si sunt multe parti "rele",dar tot la fel de mult mi-ar placea sa am un job prin care sa calatoresc mult, sa vad toata lumea.Chiar nu stiu ce sa fac,imi place sa fiu in centrul atentiei,sa fiu lider si sa ajut mereu cu ce si cat pot. Ca materii care imi plac ar fi romana,geografia, istoria.La scoala am note bune,am intrat si la un liceu bun.Voi ce parere aveti? Ce job uri mi-ar oferi posibilitatea de a calatorii? Ce facultate sa urmez? Dau funda, dar nu vreau raspunsuri gen: "fa ce-ti place".

4 răspunsuri:
| Raduku14 a răspuns:

Stai in ROmania? Traiesti in ROmania? N-ai nici o sansa.

| Viitorulapropiat explică (pentru Raduku14):

N-m sanse sa ce?

| Raduku14 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Sa ajungi ce-ti doresti. Gen a calatori etc etc.

| Kimberly2005 a răspuns:

Din ce observ ti se potriveste sa intri la armata. Insa nu uita ca trebuie sa te gandesti bine la un job, sa nu iti scape ceva!