| anonim_4396 a întrebat:

mai am putin si termin scoala si nu stiu la ce liceu sa merg si ce sa devin! Stau aproape de Pitesti, voiam sa devin actrita dar nu stiu ce sa fac! Imi puteti recomanda niste licee si meseri? Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ali000 a răspuns:

Gândește-te bine ce materii îți plac! dacă îți place biologia, chimia, poți fi doctorița, și tot așa! dacă ești atrasa de partea reala (bio, chimie) du te la științe naturale, și hotărăști după! dacă îți plac limbile după la Filo și la fel, vezi după! dacă tu crezi ca îți place matematica și poți face ceva din asta mate-info, in schimb dacă ai crede ca te atrage economia și chestiile de genul du te la profil economic! FUNDA?

| Bia112036 a răspuns (pentru ali000):

Multumesc cred ca ar trebui sa caut un liceu pentru veterinara! Sti pe undeva licee pentru asa ceva?

| ali000 a răspuns (pentru Bia112036):

Nu, nu știu, dar cred ca este destul profilul real.