| unknown18 a întrebat:

Buna TpU, mi-ar placea sa dau la facultatea de limbi si literaturi straine din Bucuresti deoarece imi place engleza de prin clasa a V-a iar dintr-a X-a am descoperit ca imi place si coreana.Deci as vrea sa le invat pe acestea la facultate dar nu stiu nimic despre admitere. Mentionez ca as fi in stare sa dau un examen la engleza dar nu si la coreana deoarece de abia invat lucrurile de baza.

1 răspuns:
| Raducons a răspuns:

Mai bine faci o facultate de comunicare sau altceva ce iti place si e mai bine, engleza ricum stii, si coreana nu te ajuta la nimic