| αleхαɴdrα a întrebat:

Am si eu o intrebare. big grin. As vrea sa intru la Facultatea de limbi si literaturi straine in Bucuresti, cu profilul engleza-turca. Insa, am o problema. La ce trebuie sa dau examen si cand? Daca ati putea sa-mi lasati un link sau sa spuneti voi as fi foarte bucuroasa. Va multumesc!

1 răspuns:
| AllyAllina a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la universitate si sa vorbesti cu ei termenii si conditiile. Oricum, si eu am vrut sa dau la engleza si germana si la admitere nu trebuia sa dau decat examen la engleza.