| TheStranger7 a întrebat:

Nu stiu ce facultate sa aleg, am terminat recent la stiinte sociale, uman si nu sunt interesant de psihologie, drept, politica, jurnalism etc.Sunt interesat de Finante (FSEGA mai exact), dar nu stiu daca pot face fata, eu venind de la un profil uman.Pot recupera in facultate? Daca nu, ce puteti recomanda unui umanist ca mine? Admitere pe dosar de preferat.

1 răspuns:
| Andrei899 a răspuns:

E greu de recuperat daca ai fost la stiinte sociale pentru ca la toate facultatiile pe economie se face multa matematica.