| alexioana a întrebat:

stie cineva unde as putea gasi un job de traducator online? Mentionez ca nu sunt traducator autorizat, dar am cunostinte solide de franceza si engleza. M-ar interesa de la traduceri documente pana la subtitrari pentru filme.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

Buna. Am gasit eu ceva care te-ar putea ajuta, si sper ca daca si tu gasesti sa ma ajuti la randul tau.
Te voi adauga ca prieten si iti voi trimite un mesaj cu toate informatiile.
Eu una am aplicat, dar nu am prea avut norc- am fost contactata de o singura firma care ulterior s-a retras. Dar daca tinem legatura si ne ajutam sunt sigura ca vom gasi ceva happy

2 răspunsuri:
| BlackNights a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar iti poti posta anunturi ca traduci, desi nu esti autorizat pe diferite site-uri. Daca scrii pe google "anunturi traduceri/traducator" vei vedea ca exista mai mult siteuri unde iti poti posta anuntul.Din experienta iti pot spune ca daca pui anunt nu te contacteaza nimeni imediat, ci trebuie sa ai rabdare, si in functie de site sa intri pe acesta in mod repetat sa iti updatezi anuntul, in caz contrat poate expira.Bafta

| Sirklo_Jobs_1982 a răspuns:

Kassandra1408 as dori si eu informatiile acelea de traducator pe contact.sirklo@gmail.com mersi