| PT a întrebat:

Buna,m-ar interesa daca stie cineva de unde pot cumpara un program de traduceri sau un aparat de tradus din romana in engleza, respectiv franceza si invers.As fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta cu o sugestie.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dudubeica a răspuns:

Nu-ti sugerez sa folosesti astfel de programe. Contin multe erori. Cea mai buna solutie este fie rogi un prieten care cunoaste f bine lb engleza sau cealalta alternativa dar asta inseamna ca te va costa traducerea sa cauti un traducator autorizat; uite aici un site pe care il recomand cu cea mai mare placere http://wordtrad.ro/. Mult succes!