| AdrianFita a întrebat:

Stiti cumva job-uri PC la care poti lucra de acasa,ceva simplu,pentru incepatori, cum ar fi upload sau ceva de genul? La care este permisa si varsta de -18? Va rog trimiteti link!

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Salut. Ai putea face anumite clipuri i-ar apoi sa le uploadezi pe youtube. Iar nu stiu exact la cate vizualizari pe clip primesti o anumita suma de bani. Te poti intresa..si eu spun ca e super ok...doar sa-ti placa.

| AdrianFita explică (pentru DrTerrible):

Multumesc! Daca nu primesc pana maine un raspuns mai bun iti dau funda.

| Anonimus247nmn13 a răspuns (pentru DrTerrible):

Tu ai castigat ceva din asta? happy
explicamii tgrg mai bine pe un mesaj privat daca vrei happy

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Ai putea sa scrii articole pentru bloguri, dar sa stii ca nu castigi mare lucru din asta (sa zicem in jur de 200 de lei). Poti sa incerci si cu reclame (sa-ti pui reclame pe blog sau site) dar nu faci bani decat daca ai f multe vizualizari. Mai simplu e cu articole sau un site pe care sa lucrezi online, gen fiverr, desi aici s-au bagat deja foarte multi, iar concurenta e cam mare.