| cotu a întrebat:

Buna TPU.Sunt din Botosani si as dori un loc de munca part time. Ajutati-ma va rog cu niste informatii.multumesc

Răspuns Câştigător
| helenwolf a răspuns:

De obicei vara gasesti pe Bulevard la Belvedere pancarda unde spune ca angajeaza ospatari pe perioada de vara big grin Mai este o varianta cu mersul la Carrefour sau Kaufland si intrebat despre impartit de flyere. In rest, doar in particular sa ai grija de un animal sau ca babysitter, dar nahhappy

1 răspuns:
| NicollHellen a răspuns:

Add la ladys. business, si discutam mai multe daca sunteti interesat/a de un venit suplimentar. :*