| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU tot am vazut pe net am auzit multi oamenii, prieteni ca daca te muti in Islanda si te casatoresti cu o femeie de acolo priemesti cetatenie si o suma de bani este adevarat? Cat de rentabil este ca eu anul asta gat liceul si mar tenta daca chestia asta e pe bune fiindca vreau sa ma mut din tara asta sa-mi fac o familie iar chestia asta s-ar potrivi pentru mine perfect pana la urma islandezele nu sunt urate nu cred ca poate fii rau ce credeti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, de cum aterizezi in Islanda imediat o sa vina o bunaciune din aia blonda si o sa sara pe un parlit din Romania care nici limba materna nu o vorbeste bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si imediat crezi ca gasesti islandeza? Nu este simplu tu esti un pustan sigur si alea ca si româncele cauta barbati cu bani, nu băieti de liceu ca ele sa il crească.