| RAY a întrebat:

E adevarat ca tiganii ne vor parasi? Am auzit ca vor primi cetatenie indiana, credeti ca vor pleca daca o primesc?

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

Draga DreamWhite, a fii sarac nu insemna a fi nesimtit si jegos (caracter). Locuiesc intr-un cartier aproape de o zona plina cu tigani.Pot sa-ti spun ca puradeii te injura si te lovesc, scupia, arunca cu pietre dupa tine cand apuca. Cei mari isi fac treburile, practic se p*sa pe trotuar sau pe unde apuca.Pe autobuz ii gasesti la toate orele posibile, nu platesc abonament si nua u bilete dar mereu stau jos si comfortambil in timp ce noi le supartam duhoarea de cal mort in august si mizeria cu care se freaca de noi, paduchii pe care-i putem lua de la ei. Adus pe autobuz toate prostiile luate din tomberoane, toate gunoaiele posibile. Nu au pic de respect, au 1000 de drepturi si 0 obligatii. Ti se pare corect?

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu sunt rasist, cunosc tigani ok, dar cunosc si panaramele din etnia lor. Din moment ce s-au stabilizat in Romania, nu stiu daca vor bate atata drum pana acolo, la budistii lor.Ei cu mentalitatea lor, merita sa fie tribali(unii dintre ei). Dar nu-i vezi ca si-au luat zborul mai prin toata Europa?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nici eu nu sunt rasist da leas trimite in india, plus ca au foarte multe drepturi in Romania, nu cumva sa le jignesti ca esti rasist

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred. De ce ar pleca?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Acolo e mereu cald

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

In Romania le e bine.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Raule de ce spui asta? ma dezamagesti

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai ce am zis... in Romania au multe oportunitati. Nu fac referire la un get rasist, daca la asta te gandesti. Plus ca la admitere pe la facultati, ei intra si cu medie mai mica.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Tu te-ai insura cu o tiganca?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu sincer nu stiu ce as zice, daca tiganca e de caracter, frumusica si se comporta ca atare, as lua o tigancusa in viata mea, dar eu prefer tot romancele noastre!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Macar pentru o noapte )))) cand castiga arsenal a

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ok team inteles, cu tine mor de sete si de foame pana te insori tu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Macar si pentru o noapte, arata bine unele, bwuahah. Castiga cand senilul de Wenger vrea sa castige si nu se la intimidad de adversar, Arsenalul se bate singur, asta ma enerveaza, de naivitatea lor. Acum sunt la 8 puncte de liderul din Anglia, cu 10 etape inainte de final, eu stiu ca Arsenalul nu renunta niciodata, dar totusi... e ca si pierdut titlul!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Las man ca pana iesim la pensie castiga si ei o data, daca nu le invitam in Romania sa castige si ei un titlu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray, Arsenalul n-a mai castigat un titlu de cand eram eu in clasele primare, iar de atunci au mai avut generatii foarte bune si au terminat mereu sub locul 2, au avut sanse mari. Cu siguranta vor mai juca, cum o stiu eu pe Arsenal, o echipa bataioasa, se ia la harta cu toti si cu toate, o sa mai castige! In Romania doar Arsenalul ar castiga titlul, chiar si fara gol incasat!

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Cand o sa ma insor ai locul tau special la masa ^^

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca sub masa ca sa nu ma vada iubita ca o insel

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu isi pierde speranta man aia ne tine in viata

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai nu ai cum. Nu o sa invit femei care s-ar gandi la asa ceva laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Le vine lor cheful cand alerg dupa ele daca nu le vine le violez

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai eu pe cine aduc la nunta?
Stai ca trebuie sa clarificam niste lucruri laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Pe toate iubitele tale fosetele si actuale, pai ce iubita ta nu stie box? trebuie sa se bata pentru tine

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Trebuie un nou antrenor, il au pe Wenger de 20 de ani la carma echipei, a ajutat foarte mult echipa, a avut si momente de glorie, dar si momente de glorie, este timpul unei reforme acolo! We love Arsenal, we do!

| RAY explică (pentru Drimmero):

De unde iubirea asta fata de arsenal?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

M-a fascinat mereu aceasta echipa, spiritul ei de lupta, de echipa neinfricata. pe langa Arsenal, o am la inima si pe Steaua, cele doua iubiri ale mele. De unde atata iubire? Am destui ani de cand o urmaresc pe Arsenal, am prins drag de echipa si s-a aprins o pasiune pentru trupa tunara.

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Sa se bata pentru mine? Cand o sa gasesc o fata care sa vrea asta... as incerca sa ii ofer totul. Dar nu e bai. O sa ma descurc eu.winking

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca deja ai gasit dar nu vrei sa recunosti asta, nu vrei sa recunosti ca sa nu ma faci fericit

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

As fi vrut eu. Sau nu e momentul. Nu imi mai fac griji. Daca gaseam iti spuneam. Si o sa iti spun stai linistit. O sa ti-o prezint laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-i obigatoriu sa plece!

| R0R0 a răspuns:

Nu.Nu cred ca ar parasi Romania.

| Florentina9210 a răspuns:

Sunt unii cu care te poti intelege, care au studii, mai ceva ca un roman. Dar sunt si javre. As vrea sa plece doar aia care iti dau in cap pe strada gen smardoii.

| Aberdeen a răspuns:

Of, m-am săturat. Chiar astăzi mergeam liniștită cu o colegă, și am fost asaltată de unul dintre ei. Dorea bani, bineînțeles. Încerc să nu generalizez, dar totuși... E prea mult, și singurele măsuri care se iau sunt în favoarea lor observ. Nu cred că ne vor părăsi, unde ai auzit asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indienii nostri pleaca in vest nu in India.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Ce vis frumos! Astia sint aici pe veci.

| DreamWhite3000 a răspuns:

Salut ray26tm eu iti zic ca tiganii nu ne vor parasii.Sunt si ei oameni doar ca sunt saraci si nu au asa de multe cum ai si tu sau alti oameni, ex : calculator/laptop, casti, mouse.O intrebare : Daca tu ai fii un om sarac care locuieste pe strazii si nu are de mancare ti-ar placea sa ti se zica tigan? Funda?big grin Am fost foarte sincer

| RAY explică (pentru DreamWhite3000):

Omule ala care e sarac nu il poti numi tigan, are o nationalitate si el

| Innsbruck a răspuns (pentru DreamWhite3000):

Draga DreamWhite, a fii sarac nu insemna a fi nesimtit si jegos (caracter). Locuiesc intr-un cartier aproape de o zona plina cu tigani.Pot sa-ti spun ca puradeii te injura si te lovesc, scupia, arunca cu pietre dupa tine cand apuca. Cei mari isi fac treburile, practic se p*sa pe trotuar sau pe unde apuca.Pe autobuz ii gasesti la toate orele posibile, nu platesc abonament si nua u bilete dar mereu stau jos si comfortambil in timp ce noi le supartam duhoarea de cal mort in august si mizeria cu care se freaca de noi, paduchii pe care-i putem lua de la ei. Adus pe autobuz toate prostiile luate din tomberoane, toate gunoaiele posibile. Nu au pic de respect, au 1000 de drepturi si 0 obligatii. Ti se pare corect?