| anonim_4396 a întrebat:

Vreau parerea voastra... pentru cineva care vrea sa ajunga regizor/scenarist de film in liceu e mai potrivit un profil real sau uman?

Răspuns Câştigător
| Cat a răspuns:

Ti-as sugera sa mergi pe filiera umana, dar tine cont de faptul ca aceasta nu va fi de ajuns. Ai nevoie de lecturi de specialitate, cu cat mai timpuri cu atat mai bine, si de participari la cercuri de profil, care sa te ajute sa imbini cat mai bine teoria cu practica. Ceea ce te invata scoala poate fi nesemnificativ in comparatie cu cate poti descoperi singur, prin lucru suplimentar.

3 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

Suntem pe aceeasi lungime de unda. Eu vreau sa ajung actor, si cred ca pentru asta (si pentru ce vrei tu) este mult mai bun nu profil uman.

That's all folks!

| AngelliGina1981 a răspuns:

Du-te la vocational, la actorie.

| puffyluffymuffy a răspuns:

Pentru actorie cred ca e mai potrivit vocational teatru daca esti sigur ca asta vrei sa faci...