| iovescugheorghe a întrebat:

Buna TPU.Vreau sa devin inginer proiectant auto si nu stiu ce facultate sa urmez(doresc in Bucuresti),ce cursuri se fac,cu ce medie se intra(in general),daca dai examen de admitere, in concluzie nu stiu mai nimic despre admitere si facultate in sine. Funda=cel mai bun si explicit raspuns. happy

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Universitatea 'Politehnica " -Bucuresti, Facultatea de transporturi, specializarea autovehicule rutiere(4 ani)--- gasesti informatii in link : http://www.autovehicule-rutiere.ro/admitere/studii-licenta/