| anthony_2971 a întrebat:

vreau sa imi fac o formatie stiu sa cant la chitara si la pian. clasa mea e plina de muzicieni in sensul fac pian vioara ceva de genu. formatia trebuie sa fie compusa din 3 muzicieni min 5 max. sora mea are 21 si canta foarte bine e greu de convins sfaturi va roggggggggg. puteti sa imi spuneti cum strang o formatie?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pe la palatul copiilor parca era ceva miscare, ia legatura cu niste profesori de acolo, daca esti in Bucuresti.

5 răspunsuri:
| smile95vs a răspuns:

Pentru inceput de unde esti? nu cont pana ce raspunzi mor id crazzy_smile95 daca vrei sa stii sunt vocalist si mai vb pe mess ok

| loryy2 a răspuns:

Hey happy de unde esti?

| ROCK_7735 a răspuns:

Depiindeeeeeeeeeee. de cati ani ai. apoi daca in clasa ta sunt multi care stiu sa cante. poate e si cineva cu tobe sau pian(daca esti din craiova trebuie sa stii ca din clasa a 5 -a. la marin soresu(liceul de muzicaa) copii vor face tobewinking profitabil,, nu?
iar cu sora ta e simplu daca sunteti apropiati de varsta, ii spui ca au auzit-o pr tai, si au spus ca e superrrr de tot...
iar daca nu merge bate-o la cap sa se bage pe youtube cu trupa ta! dar asta dupa ce gas4sti pe cineva cu orga sau cu tobele.
iar daca ea tot nu vrea cauta pe altcineva.
(ceea ce am raspuns eu e valabil daca vrei sa canti ROCK. la altceva nu te pot ajutawinking

| liliana_5084 a răspuns:

Inscriete la un concurs an scoala ta si roagati prietenii sa cante cu tine daca nu vor spune-le ca asa a spus profesoara va urez succes

| nicusor16 a răspuns:

Eu vreau sa fiu eu ma ocup am boxe 3600w 2! si ma descurc asa si asa la voce daca ai vrea sa fiu in formatia ta: eu sunt nicu dela Brasov?! contact: 0740405694