Întrebare recomandată | BountyLoverXD a întrebat:

TPU! Cam cat costa un pian (sau pianina sau orga sau sintetitazor) din ala mai micut, portabil, si mai ieftin ca nu stiu cum i se zice. Sau cat costa o vioara buna si acceptabila ca pret? Chiar vreau sa cant la unul din aceste instrumente dar trebuie si sa strang bani pentru asta.

10 răspunsuri:
| Kiissa a răspuns:

200-500 sau mai mult..acum depinde

| BountyLoverXD explică (pentru Kiissa):

Care? chitara sau pian?

| Kiissa a răspuns (pentru BountyLoverXD):

Chitara.Pianul e mai mult zic euhappy

Răspuns utilizator avertizat
| ralucutzica a răspuns:

Chitara in jur de 250lei 300lei
pian cam 600 700 lei depinde.

| BountyLoverXD explică (pentru ralucutzica):

Vioara nu chitara laughing))

| teocica a răspuns:

Stiu o chitara la 125 happy

| BountyLoverXD explică (pentru teocica):

Amu te bagi si tu cu chitara ta, vaaai nu puteti pricepeeee? chitara aaam, una foarteee buna, eu vreau pian sau vioara, iooooi! laughing))))

| xDeyaa a răspuns:

O vioara clasica costa 200 lei