| Nistor_Valentin_2002 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de yt... dar nu stiu in ce domeniu...
Ce sa filmez? In ce categorie sa intru? Ceva fara sa imi arat fata.

9 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Adica te pornesti sa castigi Turul Frantei dar nu stii sa mergi pe bicicleta...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Exact. Youtuberii isi incep cariera dintr-un hobby. Gamerilor le place si joaca bine jocuri. Vloggerii talentati, carismatici si stiu ce sa spuna in fata camerei. Ei stiu inainte ce le place, si dupa se gandesc la Youtube. Trebuie intai sa realizezi ce iti place, la ceea ce te pricepi si dupa sa te gandesti la videoclipuri. Un videolip facut la plictiseala, fara nici un pic de interes sau pregatire este un esec, te mai faci si de ras.

| Superior a răspuns:

Gaming,dar nu fa minecraft si metin2, jocuri noi si tari, gen GTA V, Far Cry 5, NFS 2015, etc.
Topuri, daca stii ca informatiile gasite de tine sunt sigure si bune.
Creepypasta, daca ai o calitatea audio buna si poti folosi un accent mai trist, asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Topuri, creepypasta.

| 70gabriela70 a răspuns:

Incearca gaming daca esti pasionat.

| Nistor_Valentin_2002 explică:

Dar oare care este cel mai cautat pe yt? Cel mai popular?

| Superior a răspuns (pentru Nistor_Valentin_2002):

TOP
1.Gaming
2.Topuri/Documentare
3.Montaje (cum ar fi "Killer Clown pranks" sau "Try to do not laugh")
4. Vlog
5.Striptis (e legal sa pui daca nu se vad organele genitale)