| MrFunky2 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vlog, dar nu arat prea bine..sa ma apuc sau nu?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cum arati, conteaza ce vrei sa exprimi, iar daca tu ai ce sa impartasesti fa-o. Ai vrea ca oamenii sa se uite la vlog-urile tale pentru infatisarea ta sau pentru munca pe care ai depus-o?
Nu conteaza infatisarea, oamenii cu capul pe umeri te vor aprecia si incuraja pentru ceea ce faci, nu pentru felul in care arati. Sper ca te-am ajutat si nu lasa fizicul sa te descurajeze.

| Voro a răspuns:

Nu.

| P3TR3 a răspuns:

Vloggeri ca Tequila sau Ilie's Vlogs se filmau cu telefonul si nu erau cine stie ce editari..Principala chestie e sa stii ce sa faci. Iti poti face un ''program'' cu ce vrei sa faci, ce ai de aratat si de spus, sa nu stai pe ''sec'' in video. Bafta!

| ghhfchhhh a răspuns:

Daca ai curaj, apuca-te
Dar iti trebuie :
1. Trepied mic si mare
2. o camera buna, sa se vada bine imaginea
3. Programe de editat

| CristiGoodRRR a răspuns:

DA ca ai mai mult de 14 ani sigur ca poti. Youtubul este plin de copii retardati de 8 ani

| Alexia171105 a răspuns:

Hey! Dacă tu ai încredere în tine, te poți apuca de vlog. Nu te lăsa descurajat/ă de înfățișarea ta. În general, contează ceea ce faci, nu cum arăți. Succes!