| Nadelica_Danut_Si_1982 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu cateva informatii in legatura cu call centerul Open Mind SRL din Iasi, ce salarii ofera, daca fac contract de munca si daca sunt o firma serioasa. dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| YayuK a răspuns:

Eu i-am intrebat daca au program part time si mi-au raspuns frumos ca nu. Apoi, dupa 6 luni de la depunerea CV-ului m-au sunat ca ma vor chiar si part-time ca operator call center dar eu nu vorbesc italiana ci engleza deci a trebuit sa le multumesc frumos si sa ii trimit la plimbare. Par a fi o firma cat de cat serioasa... dar ca si salarii....gandeste-te ca esti operator call center deci nu vei avea cine stie ce. Acum depinde daca ai terminat o facultate si ce facultate happy