| Tairon1 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care este diferenta intre un profesor care te pregateste sa susti un examen la limba engleza, adica cambridge exam, si un meditator la engleza.Care este mai bun in a te ajuta sa inveti limba, un meditator cambridge sau unul obisnuit? Nu stiu pe care sa il aleg... daca ati dat examenul cambridge va rog sa imi spuneti cu ce ma ajuta si cand il pot da.
Problema este ca nu as vrea sa fac doar tipuri de exercitii de examen, ci vreau sa devin mai bun la engleza asa ca cei care ati avut un meditator cambridge va rog sa imi spuneti ce faceati

mersi anticipat.

1 răspuns:
| Printesa10TM a răspuns:

Daca vrei sa inveti limba, e mai bun un meditator la engleza. Cel care te ajuta pentru examen iti va explica mai mult doar ceea ce ai nevoie la examen, iar tu vrei sa inveti limba. Mai bine un meditator.