| simona_4854 a întrebat:

vreau sa va spun ca azi 12.11.2011 o sa am prima mea ora de dans! la dansurile care ma duc eu sunt : stree-dance, Hip-hop, new style etc. si vreau sa imi fac o impresie buna acolo! si sa mi fac prieteni noi! Cum pot da o impresie buna?

Răspuns Câştigător
| sebibutu a răspuns:

Fii tu însăți, și Soarele va răsări și pe strada ta. Multă baftă, și lasă emoțiile acasă.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca cel mai important lucru, e ca tu sa fi cu picioarele pe pamant, fara aiere, fara fite, si nu fi falsa, ca daca se observa ca esti falsa, vei darmama tot si vei devieni o infumurata in fata lor.happy

| dj4you a răspuns:

Pai in primul rand conteaza tinuta si modul in care te comporti de exemplu poti face o gluma sau pur si simplu poti sa intrebi ce cineva daca poate ceva dar care ar trebui sa il poti tu sa il faci si de aici totul e simplu o alta solutie ar fi pur si simplu sa zici salut eu sunt... si de aici pleaca conversatia

| simona_4854 explică (pentru dj4you):

Multumeesc! Mi-ai fost de ajutor!