| flavianeacsu a întrebat:

Vreau si eu informatii despre Facultatea de Matematica-Informatica din cadrul Universitatii Bucuresti! Ce materii se fac, ce numar de ore, ce poti sa iesi dupa ce termini facultatea, daca se fac si limbaje de programare pentru site-uri web!? Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| andreidraga a răspuns:

Cele mai celebre 2 joburi pe care le poti avea dupa absolvire :
- profesor de informatica
- programator

Sper sa iti raspunda altii la restul intrebarilor. Nu raspund fiindca nu sunt sigur.