| stephenmusic4ever a întrebat:

Buna tuturor.Am 14 ani si scriu versuri foarte buna zic eu, as vrea sa gasesc pe cineva care sa ma ajute sa le inregistrez. Uitati o mica parte din versuri.

I want your love on me
I wanna wanna feel it
Tonight on the floor
We're gonna make it pure
I wanna see your body
Shakin like a crazy
Tonight on the floor
We're gonna make you want more
We're party animals
We're unstoppable
Tonight oh girl oh boy
We're gonna break the dance floor
We're gonna blow your mind
We're gonna rock the town
The music control us
Has the control of our minds

The bass it's beating like my heart
My heart it's beating like the bass
Music hypnotize my eyes
My eyes get hypnotize by music

8 răspunsuri:
| alexandra05 a răspuns:

Bine frate ca acum nimeni numai stie romana rolling eyes

| Ghost a răspuns:

Mai bine te apuci de cismarie cea mai tare meserie si app sincer lasa-te de versuri sunt cam aiurea

| Bluef4 a răspuns:

Minunat... si cand postezi si versurile bune?

| Bluef4 a răspuns:

De ce nu scrii niste versuri mai cu sentimente? Si mai originale? In cate melodii din ziua de azi auzi cuvintele ''dance'' si ''floor''? Adica scrie ceva despre true love nu despre placeri sexuale ca melodii de alea comerciale sunt destulehappy

| Dragunov a răspuns:

Intra pe www.listenrock.com/forum si aici vei primi ajutor din partea noastra!

| stephenmusic4ever explică:

@Ghost vrei sa zici ca versurile deliei-dale sau alte melodii pitzi sunt mai bune?

| stephenmusic4ever explică:

Am postat si o melodie de dragostehappy

| CodyBmx a răspuns:

Fac Fl Studio de 7 luni si cred ca l-as face dubstep daca esti de acordbig grin