| mada001 a întrebat:

Bună tuturor! Am si eu cateva intrebari in legatura cu tehnicienii dentari. Sunt in clasa a 12-a si as dori sa dau mai departe la tehnica dentara, in Iasi. As vrea sa stiu cat de grea e facultatea, care sunt obiectele de baza, care este salariul minim al unui tehnician, cum lucreaza si informatii de genu.Multumesc! big grin

1 răspuns:
| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Daca ai inclinatii, bafta. Acum esti platit in functie de ce lucrezi si de ce oferte ai. Faci de toate acolo! Bafta la examen