| elenasofia a întrebat:

Sunt eleva in clasa a 10-a si mi-as dori sa dau la tehnica dentara.Mi-ati fi de mare ajutor daca puteti sa imi raspundeti la cateva intrebari...1.Credeti ca este o meserie de viitor? 2.Meseria de tehnician dentar este grea? 3. Ce program de munca are de obicei un tehnician dentar? ...va multumesc

1 răspuns:
| PopAdrian a răspuns:

Salutare!
Da, e o meserie buna, insa mult de munca la sutele, miile de modele pe care le vei face...dar daca iti place totul e usor. Uite aici, o persoana a intrebat cam acelasi lucru, citeste comentariile celorlalti.
http://www.eugenol.ro/......an-dentar/

Acolo e dezbatutu inclusiv programul de lucru :) Sper ca te-am ajutat. Succes!