| MarioQWE a întrebat:

Buna tuturor, care stiti niste facultati unde nu e prea mult de invatat, si e mai lejera. Nu ma judecati pentru asta, nu prea am timp de invatat si stiu ca nu pot termina o facultate grea, de abia am luat bacul. Dau fundita big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu ai timp de facultate ce te mai complici?

| unprietenaproape a răspuns:

Lasaa, mai bine fa un curs de ospatar

| CartoonN a răspuns:

Ovidius,alege tu! laughing nu mai e ce-a fost o data iar unele facultati au scazut mult.
N-o sa poti alege tot timpul dintre greu si usor, asa ca parerea mea ar fi sa alegi ce e bine, chiar daca e greu.happy

| Agoraphobia a răspuns:

Pai de ce sa faci o facultate, ca sa te afli in treaba? poate ti-as zice ca cea mai usoara e teologia, te-ai duce? si dupa aia ce ai face cu ea? o facultate o faci ca dupa aia sa iti poti lua un job bazat pe ea, in cel mai bun caz. depinde ce iti place tie. facultati usoare din punctul meu de vedere sunt jurnalismul, sociologia, cam astea. dar depinde ce te atrage pe tine.